slideshow_i30combi

Hyundai i30 kombi

Autosalon Aspekta Plzeň představuje Hyundai i30 kombi

Představujeme Vám novou generaci vozů Hyundai i30 kombi. Byla vyvinuta a je vyráběna v Evropě, přičemž její kvalita vysoce přesahuje standardy běžné v této třídě. Naši technici se také zaměřili na to, aby předčili požadavky náročných evropských řidičů. Na první pohled dává tento přístup najevo design interiéru a exteriéru s vysoce vyvinutým smyslem pro krásu. Ihned je přitom jasné, že nová i30 kombi vyčnívá z davu díky svým nepřehlédnutelným ladným liniím, okouzlujícímu vzhledu a velkoryse vybavenému interiéru.

Kombi Hyundai i30 bylo vyvíjeno hned od začátku společně s pětidveřovým hatchbackem, což umožnilo designérům navrhnout harmonické tvary se silnou vazbou na ostatní členy rodiny Hyundai, jejichž design je inspirován elegantními fluidními tvary. Zaměření na fluidní tvary charakterizuje vzhled všech nových modelů Hyundai uvedených na trh v Evropě od představení konceptu Hyundai ix-onic na Ženevském autosalonu 2009.

Stejně jako u pětidveřové varianty je příď odlišena od konkurence šestiúhelníkovou maskou chladiče Hyundai a světlomety, které se podobají drahokamu, avšak od střešního sloupku B dozadu se kombi od hatchbacku výrazně liší. Linie střechy je protažena dozadu nad zadní sedadla a zavazadlový prostor s možností flexibilního uspořádání. Zároveň se však Hyundai i30 kombi směrem k zádi svažuje, čímž podporuje dynamický charakter vozu v souladu s filozofií fluidních tvarů, podle níž má i stojící vůz budit dojem neustálého pohybu.